FAQ

Czyli pytania i odpowiedzi na temat platformy badań jakościowych i UX – SW Quality

Czym jest SW QUALITY?

SW Quality to autorska platforma badawcza, która przygotuje za Ciebie Twoje wywiady jakościowe online, dzięki czemu nie musisz martwić się o koordynację, przesyłanie linków, kupno i dystrybucję licencji oraz zagadnienia techniczne związane ze streamingiem i prowadzeniem badań. Łączy w sobie wszystkie funkcjonalności wymagane do prowadzenia badań jakościowych oraz badań UX. To miejsce, w którym Ty i Twój zespół możecie obserwować przebieg badań online i offline w czasie rzeczywistym.

Co mogę zyskać korzystając z SW Quality?

SW Quality pozwala na profesjonalne prowadzenie badań jakościowych do minimum ograniczając czas ich organizacji, oraz koszty z tym związane. Zyskujesz więc czas, spokój oraz dobrą organizację swoich wywiadów.

Do jakich funkcjonalności mam dostęp w trakcie badania?

Wykupując pakiet SW Quality otrzymujesz:
– Streaming video swoich wywiadów
– Komunikacja z zespołem obserwującym (chat ogólny wywiadu)
– Komunikacja z moderatorem (dedykowany chat)
– Wsparcie techniczne dla badaczy
– Koordynacja wywiadów
– Przypisywanie respondentów do wywiadów
– Przypomnienia i zaproszenia (e-mail oraz sms) dla respondentów
– Zorganizowanie i skoordynowanie spotkań na ZOOM / Meet / Teams
– Licencja ZOOM / Teams na czas trwania projektu
– Podgląd danych projektu (scenariusz, opis, transkrypcja)
– Dostęp online 24/7
– Możliwość płynnego zamawiania dodatkowych wywiadów poza planem

Nie pamiętam hasła. Jak mogę je odzyskać?

Na stronie logowania należy kliknąć w przycisk – „Przypominj hasło” a następnie wpisać adres e-mail używany do logowania na plarformę SW Quality.
SW Quality gromadzi hasła w postaci zaszyfrowanej. W przypadku utraty hasła, następuje jego reset. Instrukcje dotyczące ustanawiania nowego hasła zostaną wysłane na adres e-mail podany przy logowaniu. W przypadku poważniejszych problemów zawsze można skontaktować się z nami pisząc na kontakt@swquality.pl

W jaki sposób mogę się skontaktować w celu skonsultowania swojego zamówienia?

Prosimy o kontakt pod adresem kontakt@swquality.pl. W zależności od rodzaju problemu (funkcjonowanie platformy, kwestie merytoryczne), problem zostanie przekazany do odpowiedniej osoby, która możliwie szybko nawiąże z Państwem kontakt.

Za pomocą jakiej platformy uczestnicy łączą się do badania?

Badanie jest możliwe do przeprowadzenia na dowolnej platformie umożliwiającej wideorozmowy. Na czas realizacji oferujemy licencje ZOOM / MS TEAMS.

Czy SW Quality korzysta z własnej aplikacji komunikacyjnej po stronie respondenta?

SW Quality nie korzysta z indywidualnej aplikacji i jest to bardzo świadoma decyzja mająca na celu zwiększenie penetracji grupy badawczej. W SW Quality można dobrać aplikację komunikacyjną z wachlarza największych i najbardziej niezawodnych aplikacji dostępnych na rynku, takich jak ZOOM, Teams czy Google Meet. Dzięki temu nie ograniczamy dostępności respondentów ich możliwościami technicznymi przez co nie powodujemy skrzywienia próby badawczej. Dodatkową korzyścią jest to, że w znaczący sposób przyśpieszamy i ułatwiamy proces badania.

W jaki sposób chronione są dane na mój temat?

Dane naszych użytkowników są bardzo dokładnie chronione 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Nasza działalność podlega ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (ujednolicony tekst: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926). Dostęp do serwerów oraz danych jest ściśle kontrolowany i zabezpieczony. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenie do pracy z danymi osobowymi.

Czy mogę wykupić dodatkowe pomiary po wykorzystaniu swojego pakietu SW Quality?

Tak. Koszt kolejnych pomiarów podany jest w cenniku każdego z pakietów. Jeśli otrzymali Państwo wycenę indywidualną, prosimy o kontakt z opiekunem projektu.

Czy muszę wysyłać linki do wywiadów do respondentów?

Linki do wywiadów są wysyłane do respondentów automatycznie przez platformę SW Quality. Odpowiednio wcześniej otrzymują oni wiadomość email z linkiem i informacją o wywiadzie oraz SMS powiadamiający o wysłanym mailu.

Jak udostępnię podgląd wywiadu swoim współpracownikom?

Podgląd do wywiadów możemy udostępnić współpracownikom na dwa sposoby.

  • Jako SW Quality dodajemy konta wszystkim osobom, które powinny mieć dostęp do podglądu – wtedy muszą Państwo przekazać nam listę osób.
  • Otrzymują Państwo personalizowany link, który umożliwia współpracownikiem samodzielne zarejestrowanie się do platfomy i dostęp do projektu.
Czym jest jeden pomiar na platformie SW Quality?

Za jeden pomiar uważany jest wywiad z udziałem jednego uczestnika. Dla przykładu – wywiad fokusowy z 4 respondentami liczy się jako 4 pomiary.

W jaki sposób mogę zamówić i opłacić dostęp do SW Quality?

SW Quality możesz zamówić kontaktując się z nami na maila: kontakt@swquality.pl Opłatę możesz wykonać za pomocą przelewu bankowego na podstawie otrzymanej od nas FV. W przyszłości będzie obsługiwany wygodny system szybkich płatności z możliwością płacenia kartę kredytową lub BLIK.

Czy mogę umówić się na spotkanie prezentacyjne SW Quality?

Oczywiście. W celu umówienia się na prezentację i omówienie platformy SW Quality zapraszamy do kontaktu z Moniką Pawlińską pod adresem m.pawlinska@swquality.pl.

Czy istnieje możliwość wykonania badania bez transmisji na żywo?

Tak. Istnieje taka możliwość. Każdy projekt oraz pomiar można dostosować do własnych potrzeb.

Czy istnieje możliwość przekierowania transmisji na spotkanie Zoom / Teams / Meet lub w innym programie?

Tak. Transmisje można przekierowywać na wybraną przez siebie platformę, w tym Zoom / Teams / Meet.

Do jakich typów badań nadaje się SW Quality?

Do wszystkich tych, w których pobieramy jakościowe dane od respondentów, czyli do wywiadów moderowanych oraz wywiadów niemoderowanych, w których respondenci wykonują zadania lub wypowiadają się na głos. Oznacza to badania UX, IDI, FGI, diady, triady, wywiady prasowe, spotkania biznesowe, szkolenia, webinary, podcasty i inne.

Skontaktuj się z nami!

Napisz lub zadzwoń aby uzyskać wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb

lub Zadzwoń

Rafał Trzciński: +48 739 971 440

Szybki kontakt