Informacja prasowa: Agencja badań SW Research uruchamia nowe oprogramowanie do badań jakościowych SW Quality

Opublikowane przez Marcin Styczyński w dniu

W IV kwartale 2022 r. agencja badawcza SW Research przedstawiła swoją platformę badawczą SW Quality służącą do organizacji i przeprowadzania badań jakościowych zarówno online jak i offline.

Platforma badań jakościowych SW Quality wspiera takie obszary jak organizacja, koordynacja, kontakt wewnątrz zespołu, zagadnienia techniczne, połączenia video, podgląd wywiadów na żywo, chat i możliwość wygodnego odtwarzania wszystkich wywiadów po realizacji w jednym, spójnym miejscu.

Platforma powstała aby wspierać pracę badaczy, którzy często są zmuszeni do przejmowania na siebie kwestii organizacyjnych i technicznych. 

Zależało nam na tym, żeby badacze mogli w pełni skupić się na celu samego badania i treści wywiadów i nie musieli brać udziału ani w organizacji ani w kontakcie z technikami i realizatorami. Doskonale rozumiem, że rozpraszacze są w tym miejscu najbardziej niepożądanymi rzeczami.

Mówi Piotr Iskra – Product Owner SW Quality

Platforma badań SW Quality dedykowana jest nie tylko agencjom badawczym, ale też działom badań, działom UX w większych firmach, dziennikarzom prowadzącym wywiady online oraz badaczom freelancerom.

Dostęp do aplikacji i projektu pokazowego można uzyskać na stronie swquality.pl